Změna velikosti písma

Fulltextové vyhledávání

Drobečková navigace

Úvod > Volný čas > Akce v okolí

Akce v okolí

NĚMECKO ČESKÝ DEN

NĚMECKO ČESKÝ DEN PŘÁTELSTVÍ 5. KVĚTNA.pdf

 

 

 

SPORTOVNÍ HRY SENIORŮ

 

Sportovní hry seniorů Sokolov.pdf

 

 

 


NO NAME / Vašo Patejdl

Datum konání
Typ

LÉTO POD HRADEM LOKET! ČASOVÝ PLÁN (rámcový) 18:00 otevření amfiteátru 19:00 Vašo Patejdl s kapelou 21:00 No Name

Více

OPEN MUSIC FEST 2020- Dvoudenní hudební festival

Datum konání
Typ

HUDEBNÍ FESTIVAL- OPEN MUSIC FEST 19-20.6.2020 2 dny / 2 stage / 13 kapel / dětské odpoledne.. Areál restaurace U Péráka - Kamenického 84/15 K.Vary Restaurace není pořadatelem tohoto festivalu a platí tedy zde provozní řád festivalu, ne běžného restauračního provozu.. Hlavním pořadatelem je zakladatel festivalu A.K.Hlušek a K.Janstová. Jedná se již o 4tý ročník. --- VSTUPNÉ NA MÍSTĚ --- DOSPĚLÍ A MLÁDEŽ (OD 15) PÁTEK - 100,- SOBOTA - 120,- OBA DNY - 170,- DĚTI DO 14,99 LET - ZDARMA ZTP/P (s platným průkazem) + 1 DOPROVOD - ZDARMA --- VSTUPNÉ PŘEDPRODEJ --- https://www.ticketstream.cz/akce/open-music-fest-131023 DOSPĚLÍ A MLÁDEŽ (OD 15) POUZE DVOUDENNÍ VSTUPENKY - 130,- https://openmusicfest.cz Info@openmusicfest.cz

Více

POST-APOCALYPTIC METAL NIGHT

Datum konání
Typ

Dost bylo flákání a čumění na živáky na Youtube. Mariánskolázeňskej Morrison znovu otevírá svoje brány a zase se bude moshovat a budou běhat circle pity. Neurotic Machinery těsně před uzavřením klubů vydali všemi recenzenty velebenou desku Nocturnal Misery. Společně se Something Like měli naplánovaný turné na její podporu. Bohuhell, Korona zazdila všechny plány, a tak došlo jen na Live stream křest. Je na čase to napravit a prověřit novej materiál, kterej je o poznání tvrdší než cokoli, co NM do tý doby vydali, živě. Kromě Neurotic Machinery a Something Like vystoupí taky Nothing Left To Say, který vydali teprve nedávno svoje první EP. Na živo jsou kluci jako utržený ze řetězu a válcujou všechno, co jim stojí v cestě. Nekomromisní metalcore, lehce šmrncnutej nu - metalem s brutálním Radkovým (ex - Positive Mind) vokálem. VSTUP NA AKCI JE ZDARMA!!! Vem kámoše, kámošku, svýho kluka, holku, bráchu, ségru, mámu, tátu a přijď se pobavit a něco vypít, ať podpoříme Morrison, kterej to po době sucha určitě uvítá a potřebuje.

Více

GAMBRINUS 11 TOUR

Datum konání
Typ

Tři sestry jsou česká hudební skupina hrající původně punk. Později inklinovala k různým stylům hudby přes rock, punk rock, občas i metal až po hardcore. Textařem, hlavním zpěvákem a nejznámější osobností kapely je Lou Fanánek Hagen, vlastním jménem František Moravec, dalšími členy jsou Veronika Borovková, Tomáš Doležal a další.

Více