Změna velikosti písma

Fulltextové vyhledávání

Drobečková navigace

Úvod > Obec > Podpořené projekty

Podpořené projekty


Oznámení o poskytnuté podpoře projektu z rozpočtu Karlovarského kraje

Obec Třebeň realizovala v roce 2020 projekt – Modernizace veřejného osvětlení. V rámci tohoto projektu byly vyměněny tři elektrické rozvaděče a padesát tři kusy svítidel v celkové hodnotě 440 534,- Kč. Obec získala na tento projekt dotaci z rozpočtu Karlovarského kraje – odboru regionálního rozvoje dotaci ve výši 277 337,- Kč

logologo


Oznámení o poskytnuté podpoře projektu z rozpočtu Karlovarského kraje

Obec Třebeň realizovala v roce 2019 projekt – Založení nové aleje v obci Třebeň, 2019 – I. ETAPA KRAJINÁŘSKÉ ÚPRAVY. Celkové náklady obce Třebeň byly ve výši 115 695 Kč, z čehož cena materiálu byla 72 588 Kč. Obec získala na tento projekt na nákup materiálu dotaci z rozpočtu Karlovarského kraje - odboru životního prostředí a zemědělství ve výši 52 976,44 Kč.

logologo


Oznámení o poskytnuté podpoře projektu z rozpočtu Karlovarského kraje

 

Obec Třebeň realizuje v roce 2019 projekt – Přípravné práce a projektová dokumentace stavebních úprav objektu kostela sv. Vavřince v Třebeni v celkové ceně 316 004 Kč. Obec získala na tento projekt dotaci z rozpočtu Karlovarského kraje -odboru kultury, památkové péče, lázeňství a cestovního ruchu ve výši 100 tis. Kč.

logologo

 

Karel Mikoláš

starosta


Děti - naše budoucnost

Obec Třebeň realizovala v roce 2018 projekt "Děti - naše budoucnost!". Více v příloze.

 

Děti - naše budoucnost.pdf

 

Karel Mikoláš

starosta


Oznámení o poskytnuté podpoře projektu z rozpočtu Karlovarského kraje

Obec Třebeň realizovala v roce 2017 výstavbu dřevěného altánu v parku u rybníka v Třebeni, pro konání různých společenských akcí a k aktivnímu odpočinku obyvatel obce. Obec získala na stavbu altánu v celkové ceně vyšší než 280 tis. Kč dotaci z rozpočtu Karlovarského kraje – odboru regionálního rozvoje ve výši 140 tis Kč.

 

Antonín Kalina

starosta