Změna velikosti písma

Drobečková navigace

Úvod > Aktuality > UPOZORNĚNÍ PRO RODIČE - DÁVEJTE POZOR NA SVÉ DĚTI

UPOZORNĚNÍ PRO RODIČE - DÁVEJTE POZOR NA SVÉ DĚTI



Třebeň, Doubí: Pozor! Upozornění pro rodiče dětí

"Dne 14.9.2021 cca okolo 13:40 až 14:00 hod. mezi obcemi Tršnice a Doubí šla naše dcera domů z vlakového nádraží. V tuto dobu projížděl a všiml si jí ''nějaký chlap'' na starší rezavé motorce. Projel kolem ní, otočil se u žel. přejezdu směrem k Doubí a jel za ní zpět. Když k ní přijel začal jí říkat, ať nastoupí k němu na motorku," uvádí na sociálních sítích maminka poškozené.

 

"Dne 14.9.2021 cca okolo 13:40 až 14:00 hod. mezi obcemi Tršnice a Doubí šla naše dcera domů z vlakového nádraží. V tuto dobu projížděl a všiml si jí ''nějáký chlap'' na starší rezavé motorce. Projel kolem ní, otočil se u žel. přejezdu směrem k Doubí a jel za ní zpět. Když k ní přijel, začal jí říkat, at' nastoupí k němu na motorku. Odpověděla mu, že nepůjde a začala utíkat a brečet. ''Pán'' jel před dceru, zastavil a slezl z motorky. Chytl ji za ramena a začal s ní třást, aby nasedla. Řekla, at' přestane. V tu chvíli projíždělo okolo modré auto.  ''Pán'' se lekl, pustil ji, zařval na ni, že když to řekne, že si ji najde a sebere ji, následně rychle odjel. Dcera hned začala mávat na projíždějící auto, které zastavilo. Řekla muži v autě, že je tu úchyl a jestli ji může odvézt domů (bylo to jen pár set metrů). Muž bez zaváhaní řekl, at' si nasedne a odvezl ji k rybníku v Doubí. Tímto chceme poděkovat muži v modrém autě a nádražním oblečení, že pomohl naší dceři. Pokud se ho podaří najít rádi bychom mu poděkovali osobně. A dále chceme upozornit všechny v okolí, aby si dávali pozor na své děti. Podezřelý měl na sobě helmu, tepláky, šedou mikinu a holčičí batoh růžové barvy s duhou a unicornem. Když odjížděl, jel směrem na Třebeň. Za jakékoliv informace k dopadení, budeme vděčni," uvádí na sociálních sítích maminka poškozené. 

Podle mluvčího Policie ČR Jakuba Kopřivy přijala policie oznámení od rodičů a vše intenzivně prošetřuje. Zároveň policisté uvítají jakékoliv poznatky i záběry z kamery v autě, pokud někdo tímto místem včera projížděl, a doporučují ihned kontaktovat linku 158.